Zmienna faza rozrządu. Czym właściwie jest Regulator Faz?
Zmienna faza rozrządu - czym jest regulator zmiennych faz rozrządu? Jaka jest jego historia, jak jest zbudowany i jak działa popularny wariator? Poznaj zalety regulatora zmiennych faz rozrządu.
Jak przygotować samochód do zimy? - wskazówki i praktyczne porady
Zima, uznawana jest za najbardziej wymagający okres w roku dla naszych samochodów. Chociaż technologie i rozwiązania, stają się coraz to lepsze i tak musimy zadbać o kilka ważnych aspektów. Co więcej, mowa tu nie tylko o sezonowej wymianie ogumienia.
Najczęstsze awarie samochodów - jak im zapobiegać?
Samochody psują się niestety dość często, a doskonale widać to chociażby po ilości warsztatów i liczbie ich klientów. Często jesteśmy przekonani, że wyjątkowo dbamy o nasze auto i nie ma możliwości, aby doszło do jakiejkolwiek awarii. Z drugiej strony, na niektóre usterki nie mamy większego wpływu, a w przypadku poważniejszych napraw, może oznaczać do dla nas niemałe koszty. Jakie są najczęstsze awarie samochodów i czy
Na czym polega ekonomiczna jazda samochodem?
Dosłownie każdy kierowca, chciałby do perfekcji opanować ekonomiczną jazdę swoim samochodem. To oczywiste, że perspektywa poczynienia pewnych oszczędności, a przy tym też ochrona środowiska i pokonywanie długich tras z zachowaniem pełnej ostrożności, brzmi bardzo atrakcyjnie. Jak zatem zostać prawdziwym mistrzem oszczędnej jazdy? Otóż, powinniśmy stosować się do pewnych zasad.
Jak holować auto? Praktyczne porady dla kierowców
Czy wiesz, jak holować auto w sposób prawidłowy? Jako posiadacz samochodu musisz liczyć się z prawdopodobieństwem wystąpienia awarii, która uniemożliwi jego dalszą jazdę. Mimo tej niezbyt przyjemniej wizji warto być przygotowanym i znać podstawowe zasady, które pozwolą zrobić to bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Przeczytaj artykuł i poznaj najpotrzebniejsze z nich. Tak na wszelki wypadek.
Showing 1 to 5 of 15 (1 Pages)